Як вибрати гідрокостюм


Одним з важливих елементів спорядження є гідрокостюм, який захищає тіло мисливця від холодної води. Костюми виготовляються з «неопрену» — еластичного і добре теплоізолючого матеріалу, який щільно облягає тіло практично як друга шкіра. Вода під такий костюм трохи потрапляє, але швидко нагрівається за рахунок тепла тіла. При виборі гідрокостюма саме для полювання багатьма фахівцями категорично рекомендується покупка костюма з так званої «відкритої пори». Ці костюми зсередини мають не «дубльований» нейлон або неопрен, а як би голу гуму з найдрібнішими порами, які при надіванні костюма пристають до шкіри, тим самим не даючи воді «гуляти» під костюмом. Такі костюми ще й набагато м’якші, в них вільно дихається, рухи підводника не сковані. Крім того, за рахунок настільки щільного прилипання можна комфортно проводити у воді декілька годин. Звичайно ніхто не віднімав у вас права користуватися костюмами з плюшем або нейлоном, вони так само підходять для полювання, алє вони не так добре тримають тепло. Єдиною особливістю костюма з відкритою порою є неможливість надягнути його насухо, доводиться заливати воду з шампунем і прослизнати всередину. Однак ця процедура настільки елементарна, що не доставляє незручностей навіть новачкам.

Для нашого регіона достатньо товщини костюма 5.0 мм, щоб полювати з травня по вересень. Але всеж таки універсальним буде костюм товщиною 7.0 мм, однак влітку в ньому буде гаряче, і щоб не отримати тепловий удар доведеться запускати воду під костюм. Взимку в 7-ці також можливо полювати, але не довго, час буде прямо залежати вже від організму підводного мисливця. Для зимового підводного полювання застосовуються гідрокостюм з товщиною неопрену 9-10 мм.

Що стосується безпосередньо марки, то в нашому магазині вибір величезний, костюми — на будь-який смак і гаманець. Ми пропонуємо костюми відомих світових виробників — BEUCHAT, Cressi-Sub , Picasso, SEAC SUB, Spetton і т.д., а також Aquadiscovery та Marlin. Вам обовязково дадуть поміряти костюм, наша порада, свій вибір треба зупиняти не на бренді, а на тому костюмі, що краще сидить на вас.

Захистивши тіло, не забудемо про руки та ноги. З ногами все просто — купуються неопренові шкарпетки, які надіваються під костюм. Вибір товщини шкарпеток аналогічно гідрокостюма або трохи тонше.

З захистом рук можна піти таким шляхом — влітку вдягати звичайні х / б рукавички (або купити 3 мм неопренові), на весну й осінь купити або 5 мм рукавички або відразу 5-7 мм рукавицю. Останній варіант тепліше. От при виборі варежек і рукавичок на виробника звертати увагу взагалі не варто, треба лише подивитися зручність сидіння на руці спробуйте взяти в них рушницю, натиснути на гачок.

  • 27.01.2016
Karina
About me

To update Biographical Info , go to: http://yourwebsite/wp-admin/profile.php

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *