Follow Me

Close

Посвідчення підводного мисливця — це документ, який засвідчує особу мисливця та на правових засадах підтверджує його належність до Української Підводної Федерації і визначає його дії з відлову риби правомірними (окрім полювання в заборонених водоймах, на червонокнижну рибу та в період нересту)

Для чого потрібне посвідчення?
Згідно Закону України «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства та Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання водних живих ресурсів при здійсненні любительського і спортивного рибальства» , пункту 4.3  підводне полювання здійснюється за наявності посвідчення підводного мисливця. У випадку перевірки Рибнаглядом, без наявності посвідчення, мисливець класифікується браконьєром, його вилов конфіскується та особою сплачується штраф в установленому державою порядку(пункт 6 даного закону). Також, посвідчення є обов’язковим для участі в змагання з підводного полювання.

Виготовлення: для реєстрації в УПФ необхідно звернутись за адресою м.Львів, вул.В.Великого, 4, заповнити анкету та надати дві фотокартки 3Х4 (у паперовому чи електронному варіанті); внести реєстраційний внесок вартістю 700грн.

Перевиготовлення: посвідчення являє собою двосторонню пластикову карту встановленого зразка терміном дії на 1 рік (з 01.01.20.. до 31.12.20..). Щорічне поновлення посвідчення складає 150грн (ціну уточнюйте).

Чому виготовлення посвідчення стільки коштує?
Кошти, які сплачуються за посвідчення направляються на зариблення водойм, очищення водойм та прибережних зон від сміття, розвиток та популяризацію культури водних видів спорту, проведення змагань, тощо.
Замовити посвідчення підводного мисливця можна тут.