Follow Me

Close

Пробне занурення TSD/DSD

Шукаєте нових пригод? Тоді вам однозначно потрібно спробувати дайвінг!
Стати дайвером набагато простіше, аніж ви думаєте! Будьте готові кинути собі виклик і з головою зануритися у новий світ!
Наш Інструктор доступно розкаже про основи дайвінгу та навчить вас необхідним навикам, щоб ви могли повною мірою насолоджуватись підводним світом починаючи з першого занурення. В межах заняття ви отримаєте базові знання про спорядження для дайвінгу, розглянете основні способи підводної комунікації та здійсните своє перше занурення під наглядом досвідченого професіонала.

Пробне занурення — це ідеальний подарунок незалежно від пори року, адже заняття відбуваються в закритому комфортному басейні аквапарку «Пляж». Відкривайте нове та діліться враженнями з друзями занурюючись разом – незабутні спогади гарантовано!

Вартість заняття: 1000грн — 1особа, 1900грн — 2особи
*в майбутньому, проходження пробного занурення зараховується, як перше заняття загального курсу Open Water, за умови, що загальний курс проходиться не більше ніж через 6 міс після пробного занурення.
*в ціну включено оренда спорядження на час навчання та послуги інструктора; можлива фото та відео зйомка під час заняття.

Спробувати дайвінг: 0676722182 інструктор Михайло
Допомога та консультація: 0977776112 Мар’яна