Follow Me

Close

МІСЦЯ ПІДВОДНОГО ПОЛЮВАННЯ У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Озеро Оселя. Прозорість води – від 1,5 – місцями до 4-ох м. Глибина – місцями до 12м. Об»єкти полювання – щука, сазан (короп), окунь, плотва, карась. Наявність рослинності та нерівний рельєф дна створює умови для цікавого полювання.

Озеро Вижомля. Прозорість води – в залежності від пори року від 1,5 – до 3-ох м. Глибина – місцями до 12м. Дно водойми вкрито дрібною кропивкою, по берегах росте густий очерет. Об»єкти полювання – в необмеженій кількості щука, трапляється великий карась, багато плотви, а також достойні екземпляри сазанів.

Шкло «Цетуля». Штучний кар»єр. Прозорість води – від 3-ох до 10 – ти м. Глибина місцями до 80м. Але є ділянки «острови» з підводною і надводною тростиною. Затоплені пагорби, навіть кущі і дерева. В прибережній зоні велика кількість озерної рослинності. Об»єкти полювання – плотва, карась, сазан, окунь, товстолобик і в необмеженій кількості щупак. На мілині в заростях тростини можна вполювати лина.

Кар’єр Задорожне (під Миколаєвом).Прозорість води – від 2-ох до 6-8 м. Об’єкти полювання – великий окунь, карась, сазан, шука, плотва, після прориву садків рибацько- господарського підприємства з’явилася форель.

Рівненська область, водосховище «Хрінники» (130км. від Львова). Чудове місце для полювання. Багато мисливців цінують це водоймище. Прозорість води – залежно від пори року та регулювання рівня води електростанцією від 1,5 до 3-4 м., місцями до 6-ти. Об’єкти полювання – великий окунь, лин, карась, сазан, шука, плотва, а також СОМ. Глибина на руслі до 7м.

Водосховище «Млинів» (30 км. від Хрінників). Доволі схоже на Хрінницьке водосховище.

Річка Стрий, Західний Буг, Дністер. Прозорість води – залежно від пори року від 1,5 до 2,5 м. Об’єкти полювання — окунь, лин, карась, сазан, шука, плотва, сом, судак, форель, головень, язь, жерех, деякі види осетрових. Глибина – від 0,5 до 10-12-ти м. на руслі. Є ями 15-17м.

Малі річки Львівської області – Верещиця, Раків, Вишня, Щирець. Прозорість води – залежно від пори року від 1,5 до 2,5м. Об’єкти полювання — окунь, лин, карась, сазан, щука, плотва. Глибина – від 0,5 до 3-ох м. на руслі.