TOP 5 масок для фрідайвінгу


Ідеальні маски для фрідайвінгу не лише повинні мати зручну посадку на обличчя, а ще й поєднувати в собі відмінний огляд та малий підмасковий простір, для економії такого дорогоцінного повітря.

Aqualung Sphera

1. Aqualung Sphera — спеціально розроблена для глибоководних занурень, маска є абсолютним лідером серед фрідайверів. Завдяки своїй округлій формі і розрашуванню плексисолових лінз забезпечує відмінну обтічність і огляд у 180 градусів. Тонка рамка надає жорсткості конструкції, а широкий обтюратор відмінно сідає на обличчя, не залежно від його типу і форми.
Найбільш важливою особливістю Aqualung Sphera є власне унікальні лінзи з Plexisol® — це матеріал, схожий до пластику, з дуже високою стійкістю до механічних пошкоджень і мінімальним ступенем заломлення світла. Тобто лінзи можна вигинати під оптимальнішим кутом — це надає водночас і кращий огляд, і менше викривлення зображення, у порівнянні зі склом. Плюс, Plexisol надає максимальний, 100% захист UVA & UVB — тобто ваші очі надійно захищені від ультрафіолету. Також, на відміну від скла, Plexisol менше запотіває та реагує на температуру тіла. Єдиним вагомим мінусом цієї маски є довговічність лінз, тому доведеться дуже обережно поводитись з нею на суші. Якщо маску з скляними лінзами можна спокійно кинути в пісок, то делікатний Plexisol доведеться акуратно зберігати в міцному боксі, щоб уникнути подряпин.
Вартість 23Є чорні, 25Є чорно-фіолетова.

Aqualung Impression

2. Aqualung Impression — хітова новинка 2016, яка здійснила справжній переворот у світі дайвінгу, адже до Advanced Fit Technology існував тільки звичайний силікон та liquidskin. Маска зі звичайного силікону дуже чутлива до перепадів тиску і температур, тому на глибині ви починаєте відчувати значний дискомфорт, який створює обтюратор, що з кожним метром стає все жорсткіший на відчуття. Liquidskin (дуже м’який силікон) добре себе показує на глибині, а також є оптимальним вибором для людей з широкими вилицями та нестандартною формою обличчя. Проте, з появою AFT з’явилось нове покоління масок, що водночас відповідає всім вимогам дайвінгу, фрідайвінгу та снорклінгу.

Aqualung Impression

То чим ж ця технологія така крута і чому ви не захочете повертатись до звичайного силікону спробувавши її? Перш за все, Advanced Fit Technology — це технологія комбіновання різних типів силікону та його текстур, тобто ви отримуєте жорсткість посадки , як у звичайній масці, та комфорт як у liquidskin на глибинах. Тому Aqualung Impression оптимально сідає на всі типи облич, та надійно фіксується при входженні в воду. Вона адаптується до температури, тиску та вашого обличчя, тому під час занурень ви фактично її не відчуваєте на обличчі. AFT — це не єдина перевага Impression. Окрім ідеальної посадки і адаптації до анатомії обличчя, у вас є ще офігенсько великі лінзи ANSI стандарту та малесенький підмасковий простір. Тобто знову ж таки широчезний огляд і комфортне продування. Для повного задоволення, Aqualung додав ще й карданне з’єднання і широкий ремінець — до переваг додається менший тиск на потилицю і зручне регулювання застібок у всі боки.
Вартість 46Є.

Aqualung Linеа

3. Aqualung Linеа — флагман та ще один представник серії Aqualung AFT. При тих ж перевагах, що й дволінзова Impression, Linea має вужчий профіль, велике моноскло з нахилом та полікарбонатний спецзахист застібок. Ця маска оптимально підходить жінкам, підліткам, а також для тих, у кого вузькі вилиці, і більшість масок просто-напросто заширокі. Маска адаптується до глибини (тиску, температури) та вашого обличчя, тому в ній можна з однаковим успіхом займатись дайвінгом, фрідайвінгом та снорклінгом. Aqualung подбав про найменші дрібниці, наприклад, завдяки додатковому захисті на застібках-регуляторах любителі попірнати на поверхні з розпущеним волоссям можуть забути про заплутування його в елементах маски. А спеціально для дайверів на склі є спецпозначки орієнтування Т. Вартість 49Є. Колір прозоро-фіолетовий, прозоро-білий, прозоро-рожевий, чорний.

Aqualung Linеа

Sporasub Mystic

4. Sporasub Mystic — першочергово Mystic, як і всі товари бренду Sporasub, розроблялась з орієнтуванням на підводних мисливців, які полюбляють глибоководне полювання. Про це свідчить її особлива форма профілю та специфічне розташування лінз під кутом, які створюють відмінний огляд та мінімум викривлень, що є надзвичайно важливим для підводних мисливців. Однак фрідайвери полюбляють цю маску не лише за мінімалізм дизайну та огляд, одна з найбільших відмінностей — унікальний матеріал обтюратора Monopren, який можна зустріти лише в елітних серіях брендів Sporasub, Scubapro і деяких спец-товарах для техдайвінгу. Надзвичайно приємний на дотик, він відмінно адаптується до обличчя і середовища, та не створює жодних незручностей під час занурень на глибині. Єдиним мінусом маски можна вважати її вузький профіль, тому людям з широким обличчям чи горбинкою на носі вона не підходить. Вартість 52 дол.

Sporasub Mystic

Aqualung Micromack

5. Aqualung Micromack — по суті прототип Aqualung Sphera 2011 року. Маска має маленький профіль, дві калені лінзи та мінімалістичний дубльований liquidskin обтюратор. Micromack — це одна з перших масок, в якій використали технологію наближення лінз до очей, таким чином забезпечивши відмінний огляд при цьому значно зменшивши підмасковий простір. Лаконічний дизайн, обтічний профіль — незмінна класика для любителів надійності та мінімалізму. Вартість 50дол.
 • Info:
  tel/viber 0977776112 Мар’яна
  tel/viber 0676722182 Міша
  nemo.lviv.ua
  Купити:
  м.Львів, вул.Кн.Ольги, 114
  аквапарк “Пляж”, 2 поверх
  магазин НЕМО
 • 25.01.2017
Mila
About me

To update Biographical Info , go to: http://yourwebsite/wp-admin/profile.php

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *