Дайв вікенди в Одесі


Набридло сидіти в місті? Маєте сертифікат драйвера і хочете весело провести час у компанії однодумців? Пакуйте спорядження та гайда на dive-weekend з клубом Немо!

Справжні пригоди, душевна атмосфера та незабутні враження – все це очікує вас на щорічних традиційних мандрівках в Одесу, у яких, без сумніву, безліч переваг.
Перш за все, це мінімум затрат часу та зручне добирання до місця дайву: вам необхідно усього два вільних дні для улюбленого дайвінгу та квитки на потяг, про які завчасно подбає інструктор.
Це максимальний відпочинок від буденності у хорошій компанії. Тут на вас чекають і багаторазові занурення в цікаві локації, і задушевні розмови коло багаття, і ночівля на пристані у спальнику, адже дайв-вихідні багато в чому нагадують вилазку на природу з друзями, кількість яких, зазвичай обмежується до 10 чоловік.
Dive-weekend розрахований на драйверів з найрізноманітнішим рівнем підготовки: від першого досвіду в open water до екстремальних екскурсій по трюмах затонулих кораблів та нічних занурень. Навіть, якщо ви невпевнено відчуваєте себе під водою – поруч завжди є досвідчений бадді та професійний інструктор.

  • 24.02.2016
Karina
About me

To update Biographical Info , go to: http://yourwebsite/wp-admin/profile.php

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *