Снорклінг: що потрібно мати на море?


Омріяна відпустка вже на носі, а валізи ще не спаковані? Що взяти з собою на море, щоб відпочинок пройшов максимально космфортно та без зайвих речей? Лови список must have для ідеального пляжного відпочинку:

  • Маска і трубка для плавання

    Ідеальний варіант урізноманітнити валяння на пляжі — це поплавати з рибками та порозглядати підводний світ. Для цього тобі знадобиться якісний комплект маска-трубка. Чому ми наголошуємо на варіанті «якісний»? Бо від якості такого набору напряму залежить не лише його довговічність, а ще й твій комфорт та безпека під час занурень. Наприклад, силікон чи суміші низької якості погано адаптуються до обличчя під час плавання, тому тут як не старайся — маска зажди буде мати заломи в обтюраторі та протікатиме. Тонке полікарбонатне чи некалене скло дуже крихке і запросто можуть тріснути під час плавання, пошкодивши тобі очі. Так собі перспектива, правда? :)

    Середня цінова категорія хорошої маски для снорклінгу — 25-40євро. Така маска не лише буде мати класний стильний дизайн, а ще й безпечне темпороване скло, зручні буклі, анатомічний стреп і чудову посадку. Зрештою, хорошої брендової маски спокійно вистачає на 7-10 років, адже ти скоріш її загубиш, аніж зламаєш.
    «Твоя» маска для снорклінгу має тобі подобатись зовні і добре сидіти на обличчі, тому маску, як і ласти потрібно міряти індивідуально.

  • 16.02.2016
Karina
About me

To update Biographical Info , go to: http://yourwebsite/wp-admin/profile.php

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *