Follow Me

Close

Open Water Diver – початковий курс дайвінгу (до 18м)

Open Water Diver — це найкращий спосіб розпочати ваші підводні пригоди під всесвітнім визнанням!
Ми переконані, що під водою ви почуватиметесь комфортно як ніхто інший, завдяки персоналізованому навчанню, використовуючи навички, якими ми вас наділимо, та обладнання, яке ми допоможемо вам підібрати. Загалом, курс Open Water Diver складається з трьох частин: теорія, практика у закритій воді та практика у відкритій воді.

Теорія:

Навчальні матеріали SSI та навчальні онлайн­курси SSI створені так, щоб ви могли вивчати теорію тими темпами, які будуть зручні вам. Ви можете здійснювати теоретичні навчання онлайн, коли підпишетесь на SSI Online Training Program, а сертифікований інструктор доповнить ваші базові знання оглядовими лекціями, допомагаючи вам остаточно завершити теоретичну частину.

Практика у закритій воді:

Практичні заняття – це невід’ємна частина вашого курсу навчання. Для занять у басейні та у відкритій воді ваш інструктор підбере обладнання, яке якнайкраще вам підійде, щоб ви комфортно почувалися у «другій шкірі». Під час таких занять ви навчитесь уникати небезпечних ситуацій під водою, правильно оцінювати ситуацію, уникати паніки при виникненні нестандартних випадків та освоїте на практиці основні техніки та навички, необхідні для комфортних занурень. Перевагою такого навчання є отримання базових практичних навичок у комфортних умовах закритого басейну.

Практика у відкритій воді

Ви здійсните занурення у відкритій воді, де будете мати можливість відчути усе те, що вже проходили у басейні, але в реальних умовах змінної течії та глибин. Після успішних занурень у відкритій воді ви станете сертифікованим дайвером. Сертифікат SSI Open Water Diver визнається у всьому світі, тож у подальшому ваші підводні пригоди будуть безмежними. Пригоди не мають обмежуватися одним сертифікатом! Завдяки подальшим тренуванням ви можете йти далі ­ уявіть занурення у руїни корабля, з акулами, або освоєння професії підводного фотографа!

Дивіться всі доступні Спецкурси, які ви можете пройти. Це ваш шанс просунутись на крок вперед у підводних пригодах. SSI буде надійним партнером, що складе вам компанію на цьому шляху.

Сертифікація: міжнародний сертифікат дайвера
Максимальна глибина: до 18 м
Мінімальний вік: від 12 років
Вартість: 390 $