Follow Me

Close

PADI Open Water Diver – початковий курс дайвінгу.

Open Water Diver – це базовий курс дайвінгу, що дозволить вам занурюватись самостійно у будь­якій точці світу.
Застосовуючи багаторічний досвід та персоналізований підхід у навчанні, професіонали PADI створюють максимально комфортні умови вашого перебування під водою. Загалом, курс Open Water Diver складається з трьох частин: теорія, практика у закритій воді та практика у відкритій воді.

Теорія:

Навчальні матеріали PADI та навчальні онлайн­курси розраховані на самостійне вивчення теорії, щоб ви могли навчатись тими темпами, які будуть зручні вам. Ви можете здійснювати теоретичні навчання онлайн, коли підпишетесь на Online Training Program, а сертифікований інструктор доповнить ваші базові знання оглядовими лекціями, допомагаючи вам остаточно завершити теоретичну частину.

Практика у закритій воді:

Практичні заняття – це невід’ємна частина вашого курсу навчання. Для занять у басейні та у відкритій воді ваш інструктор підбере обладнання, яке якнайкраще вам підійде, щоб ви комфортно почувалися у «другій шкірі». Під час таких занять ви навчитесь уникати небезпечних ситуацій під водою, правильно оцінювати ситуацію, уникати паніки при виникненні нестандартних випадків та освоїте на практиці основні техніки та навички, необхідні для комфортних занурень.
Перевагою такого навчання є отримання базових практичних навичок у комфортних умовах закритого басейну.

Практика у відкритій воді

Ви здійсните занурення у відкритій воді, де будете мати можливість відчути усе те, що вже проходили у басейні, але в реальних умовах змінної течії та глибин. Після успішних занурень у відкритій воді ви станете сертифікованим дайвером.

Сертифікат PADI Open Water Diver визнається у всьому світі, тож у подальшому ваші підводні пригоди будуть безмежними.
Пригоди не мають обмежуватися одним сертифікатом! Завдяки подальшим тренуванням ви можете йти далі ­ уявіть занурення у руїни корабля, з акулами, або освоєння професії підводного фотографа! Дивіться всі доступні Спецкурси, які ви можете пройти. Це ваш шанс просунутись на крок вперед у підводних пригодах.

Сертифікація: міжнародний сертифікат дайвера
Максимальна глибина: до 18м
Мінімальний вік: від 12 років
Вартість: 390 $