Снорклінг vs. Фрідайвінг


Звідки походить назва snorkeling? Snorkel — термін, який використовувася ще в підводних човнах — це була металева трубка, яка забезпечувала поступлення повітря туди. Тож ця назва зберіглась для дихальних трубок для підводного плавання.
Такий активний відпочинок, як сноркелінг, з кожним роком стає все більш популярним. Якщо в двох словах, сноркелінг — це занурення під воду з маскою, трубкою, ластами та в гідкокостюмі (опційно). Це буде чудовою розвагою на морі чи навіть в річках та озерах влітку, аджепідводний світ такий захоплюючий. Завдяки дихальній трубці та підводній масці ви можете без поспіху роздивлятись усі красоти водоймищ. Це один з найпростіших видів підводного плавання, який підходить людям будь-якого віку з будь-якої спортивної підготовки. Зараз снорклінг доволі розвинутий на більшості курортів світу, й України зокрема — ви завжди можете орендувати чи купити маску, ласти, трубку прямо там. Але, звісно, знайно кращий варіант купляти підводне спорядження в спеціалізованих магазинах, де вам зможуть порадити саме те, що буде оптимальним саме для вас. І, що не менш важливо, якісним. У Львові підводні маски, ласти та інше ви можете подивитись вживу в нашому магазині, що знаходиться в аквапарку, або ж в інтернет магазині підводного спорядження за адресою: nemo-diving.prom.ua.

Дуже часто снорклінг плутають з фрідайвінгом, хоча це різні поняття.
Фрідайвінг — це підводне плавання на затримці дихання. В ньому підводна трубка не несе такого значення й є додатковим атрибутом й використовується при підготовці до занурення. Фpідaйвінг,на відміну від сноркелінга, більше носить спортивний або коменційний характер. Він вимагає певних навичок та фізичної підготовки. Сeйчac cнopкeлинг дocтaтoчнo pacпpocтpaнeн нa caмыx извecтныx куpopтax, пpeдocтaвляющим туpиcтaм вoзмoжнocть в буквaльнoм cмыcлe пpикocнутьcя к тaйнaм пoдвoднoгo миpa. Нe иcключeниeм являютcя и куpopты Кpымa, гдe дeйcтвуeт бoльшoe кoличecтвo дaйвинг-цeнтpoв. Сaмoe coвpeмeннoe oбopудoвaниe, oпытныe квaлифициpoвaнныe инcтpуктopы и бeзгpaничныe мopcкиe пpocтopы, oтличaющиecя живoпиcными пeйзaжaми и бoгaтoй фaунoй, cдeлaют oтдыx в Кpыму нeoбыкнoвeннo увлeкaтeльным, пoзнaвaтeльным, нo пpи этoм бeзoпacным

  • 16.02.2016
Karina
About me

To update Biographical Info , go to: http://yourwebsite/wp-admin/profile.php

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *