Як вибрати маску?


На сьогоднішній день є величезний вибір масок як для дайвінгу, так і для підводного полювання, снорклінгу та фрідайвінгу. В чому ж різниця підводними масками й чому розліт цін такий великий?
Якщо ви початківець, вам краще купити маску для дайвінгу чи підводного полювання з хорошим оглядом. Наприклад, можете придбати підводну маску з моносклом чи панорамну. І навіть якщо ви не початківець, така маска стане чудовим вибором. Такі маски виготовляють наступні фірми: BS Diver, Marlin, Mares, Sub Gear, Salvimar.
Але є деякі особливості масок для підводного полювання, де важливий не тільки кут огляду, але й розмір підмасочного простору. Особливо якщо ми займаєтесь підводним полюванням на більших глибинах — чим менший підмасочний простір, тим менше повітря потрібно затрачати на продування маски, а це важливо, адже ви полюєте на затримці дихання. Те саме стосується й фрідайвінгу.
А от якщо ви серйозно задумались зайнятись дайвінгом, вам краще купити підводну маску з подвійним склом — для глибоких занурень це надійніше.
Якщо у вас проблеми з зором — це також не біда в підводному плаванні. Адже є моделі підводних масок, під які спеціально роблять скло з діоптріями, потрібними вам. Але звісно до числа масок з такою опцією входять здебільшого моделі найбільш брендових фірм, таких як SEAC SUB, MARES, CRESSI, OMER, TUSA, AQUALUNG, SUB GEAR.

 

  • 16.02.2016
Karina
About me

To update Biographical Info , go to: http://yourwebsite/wp-admin/profile.php

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *