Яку трубку для дайвінга купити?


Для дайверів найбільш зручною вважається трубка з гофрованим сегментом. Вона дозволяє зручно й швидко переключатись з трубки на апарат і навпаки. Зазвичай трубки для дайвінгу роблять з нижнім клапаном, що зменшує зусилля на очищення від води, а коли ви вспливаєте, частина води сама по собі виходить через клапан.
Також бувають підводні трубки з двома клапанами: нижнім і верхнім. Завдяки верхньому клапану вода в трубку практично не попадає, тому продувати її не приходиться. Такі трубки називаються сухими. Але не плутайте верхній клапан з хвилерозсікачем, який перешкоджає попаданню води в трубку на поверхні, але при занурюванні трубка наповнюється водою.
Якщо ви збираєтесь використовувати трубку для сноркелінгу, то достатньо трубки з хвилерозсікачем та нижнім клапаном або навіть без нижнього клапану.
Також є й безклапанні трубки — переважно ними користуються підводні мисливці та фрідайвери. Вони є різної жорсткості, що важливо, якщо ви доволі серйозно займаєтесь підводним полюванням. Купити трубки як для дайвінгу, так і для підводного полювання ви можете в нашому магазині у Львові або на сайті: nemo-diving.prom.ua

  • 17.02.2016
Karina
About me

To update Biographical Info , go to: http://yourwebsite/wp-admin/profile.php

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *